Kapcsolatfelvétel

Érdekli a NOBI telepítése az Ön vagy szülei, nagyszülei otthonában? Szeretne több információt a NOBI-ról a professzionális gondozási létesítmények számára?

Töltse ki ezt a kapcsolatfelvételi űrlapot, és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Kapcsolatfelvétel

értékesítési csapatunk

Belgium (HQ)

Sven De Proft

sven@nobi.life
Netherlands

Jan Hurkmans

jan.hurkmans@nobi.life
Nordics

Michiel Van Etten

michiel@nobi.life
US

Eline Van Eldere

eline@nobi.life
UK

Christian Geisselmann

christian@nobi.life
Other countries

Sebastiaan Bas

sebastiaan@nobi.life

forgalmazóink

Nobi barátai