Contacteer ons

Wil jij Nobi in jouw huis of in dat van je ouders of grootouders? Wil je meer informatie over Nobi voor professionele zorginstellingen? 

Vul dit contactformulier in en wij zullen snel contact opnemen.

Contacteer ons

Wil jij Nobi voor bij jezelf of bij iemand anders thuis? Dat kan!

Vanaf 1 oktober is Nobi ook te verkrijgen in een thuissetting, en dit aan een verminderd tarief. Als jij ook graag een stapje voor bent en wil bijdragen aan de verdere perfectionering van Nobi, bekijk dan zeker onze interessant voorwaarden. 

Onze Nobi adviseurs

België (HQ)

Sven De Proft

sven@nobi.life
Nederland

Jan Hurkmans

jan.hurkmans@nobi.life
Nordics

Michiel Van Etten

michiel@nobi.life
VS

Eline Van Eldere

eline@nobi.life
UK

Christian Geisselmann

christian@nobi.life
Overige landen

Sebastiaan Bas

sebastiaan@nobi.life

Onze distributeurs

Nobi's vrienden
Imec, proudly supports Nobi
Nobi proudly supported by Vlaio

© 2021 nobi Alle rechten voorbehouden